Jonavos futbolininkai antrą kartą šiame sezone nusileido Kauno raj. „Hegelmann“ ekipai

Pirmąjį kėlinį jonaviečiai pradėjo drąsiai ir jau 5-ąją minutę buvo nubausti kontratakoje ir šeimininkai įgavo ankstyvą pranašumą.

FC „Hegelmann“ po įmušto įvarčio apsukų nemažino ir 29-ąją minutę padvigubino pranašumą 2:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje jonaviečiai užvaldė daugiau kamuolį, bet Artūro Rocio ir Sebastian Vasquez smūgiai  nepasiekė tikslo.

Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu FC „Hegelmann“ 2:0 „FK Jonava“.

Antrojo kėlinio pradžia nieko gero nežadėjo, nes 53 minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbusiam S. Vasquez‘ui buvo parodyta raudona kortelė. 55-ąją minute Kauno raj. „Hegelmann“ realizavo 11-os metrų baudinį, o po dešimties minučių krito ir ketvirtasis įvartis į mūsiškių vartus.

Rungtynių galutinis rezultatas Kauno raj. „Hegelmann“ 4:0

Įvarčius nugalėtojams pelnė: A. Klimavičius, M. Fridrikas, V. Armanavicčius, A. de Souza