Panevėžyje antrame kėlinyje subyrėję jonaviečiai po 7-ių turų lieka be taškų

Jonavos futbolininkai šeštadienio popietę „Optibet–A lygos“ 7-ojo turo rungtynėse Panevėžyje patyrė eilinę nesėkmę. Eisvino Utyros auklėtiniai „Žemynos“ progimnazijos stadione šeimininkams priešinosi visą pirmąjį kėlinį, bet prieš pat rungtynių pertrauką praleido įvartį.

Antroje rungtynių pusėje jonaviečiams žaidimas dar labiau nesiklijavo ir rungtynių pabaigoje praleidę dar tris įvarčius jonaviečiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 4:0.

Įvarčius šeimininkų gretose pelnė: M. Wanderson, M. Cukovic, D. Elivelto ir D. Vaicekauskas.

Jonavos futbolininkai šiame susitikime atliko 6 smūgius, iš kurių viso labo tik vienas buvo į vartų plotą.

Artimiausias Jonavos futbolininkų laukiantis iššūkis – Telšių „Džiugas“, kuriuos namuose priimsime ateinantį šeštadienį (04-16).