Komentatoriui N. Miknevičiui imponuoja „Jonavos“ žaidimas ir charakteris

Komentatoriui N. Miknevičiui imponuoja „Jonavos“ žaidimas ir charakteris

„Jonavos futbolui jaučiu daug simpatijų, pažįstu vietos trenerius. Kuomet tenka komentuoti rungtynes Jonavoje, stengiuosi čia atvykti kuo anksčiau, kad galėčiau pasivaikščioti“, – sako lietuviško futbolo komentatorius ir I lygos apžvalgininkas Naglis Miknevičius.

Praeityje pats žaidęs futbolą, specialistas atidžiai seka LFF I lygos batalijas ir turi savo nuomonę apie visas komandas.

„Jonava“ trečiadienį 19.00 val. Alytuje susitiks su vietos „Dainava“. Šias rungtynes transliuos Futbolo.tv, o dvikovą komentuosiančio N. Miknevičiaus paprašėme pasidalinti savo įžvalgomis.

– Nagli, kokį įspūdį šį sezoną palieka „Jonavos“ komanda?

– Maloniai stebina. Pirmenybių išvakarėse neįsivaizdavau, ko laukti iš „Jonavos“, nes komanda buvo gerokai pasikeitusi. Dalis joje likusių žaidėjų A lygoje rungtyniaudavo nestabiliai, kita dalis – jaunimas. I lyga šiemet pasikeitusi, labiau konkurencinga ir maniau, kad „Jonava“ čia startuos sunkiai. Gargždų „Banga“, Telšių „Džiugas“ ir Kėdainių „Nevėžis“ yra tarp lyderių, nes turi daugiau patyrusių žaidėjų. Tačiau šių komandų kontekste „Jonava“ atrodo smagiai ir įdomiai.

– „Jonavos“ gynyba – tarp geriausių I lygoje, tą akcentavote ir pats. Su kuo tai galima sieti?

– Tai yra netikėta, nes komandoje yra naujų gynėjų: Džiugas Raudonius, nuolat žaidžia Lukas Budraitis, sezono pradžioje – ir Matas Voronko. Nors gynybos grandis pasikeitė, ji labai greitai susižaidė. Be to, puikiai rungtyniauja vartininkai Matas Daškus ir Andrius Skorupskas. Ir kuomet tu pradedi sezoną gerai, po to automatiškai tampa lengviau žaisti. Buvo nedidelė duobelė, bet iš jos greitai išlipta. Tuo metu Alytaus „Dainava“ ar „Šiauliai“ iš tos duobės išlipti niekaip negali. O „Jonava“ savo problemas išsprendė greitai, žaidėjai demonstruoja tvirtą charakterį. Džiugu ir dėl trenerio Eisvino Utyros. Per rungtynes jis komandai vadovauja labai emocingai, bet juk emocijos puošia žaidimą.

Iš tikrųjų, turiu prisipažinti, kad Jonavos futbolui jaučiu daug simpatijų, pažįstu vietos trenerius. Kuomet tenka komentuoti rungtynes Jonavoje, stengiuosi čia atvykti kuo anksčiau, kad galėčiau pasivaikščioti. Tai gražus, sportiškas miestas.

Noriu palinkėti, kad Jonavos futbolo sirgaliai sugrįžtų į stadioną. Pastaraisiais metais buvo atsiradusi viltis patekti į Europos lygą, horizonte nušvito UEFA pinigai, tad bandyta eiti Utenos „Utenio“ keliu. Gal ne taip drastiškai, bet tokias skubotas tendencijas galėjome įžvelgti. Džiugu, kad nepasisekus, klubas atsitiesė, jame dabar žaidžia daug vietos žaidėjų. O kai rungtyniauja vietiniai, žmonės su didesniu noru ir malonumu ateina palaikyti komandos.

– Trečiadienį Alytuje susitinka dvi ambicingos ekipos, vadovaujamos jaunų trenerių. Ko galime tikėtis?

– Intriguojančios rungtynės, kurias labai norėjau komentuoti. Dėl šios priežasties pakoregavau savo dienotvarkę. Alytuje labai gražus stadionas, vienas jaukiausių Lietuvoje. Į jį renkasi futbolą išmananti publika. Taip pat, kaip ir Jonavoje, tik Alytuje žiūrovų ateina daugiau.

Bus įdomu, nors „Dainava“ dabar sunkioje situacijoje, klube tikriausiai yra vidinių problemų. Be to, keli žaidėjai traumuoti, neišspręsta vartininko problema. Šiuo atveju „Jonava“ turi pranašumą, o jonaviečių žaidimas pastaruoju metu palieka geresni įspūdį. Vis tik „Dainava“ nėra komanda, kuri savame stadione pralaimėtų vienas rungtynes po kitų. Tad mūsų laukia įdomi ir nenuspėjama kova.