Pirmųjų dviejų sezono mėnesių skaičiai

Pirmųjų dviejų sezono mėnesių skaičiai

LFF I lygos pirmenybės startavo kovo pabaigoje, o per beveik du mėnesius mūsų komanda sužaidė 9 rungtynes.

Besibaigiant pirmam sezono trečdaliui, galima pažvelgti, ką „Jonavos“ komanda nuveikė I lygos stadionuose.

Intervalai. Sezono pradžia trenerio Eisvino Utyros auklėtiniams buvo sėkminga – per pirmuosius 4 turus surinkti 8 taškai. Vėliau sekė du pralaimėjimai, o pastaruoju metu jonaviečiai šventė tris pergales iš eilės. Po 9 turų „Jonava“ turi 17 taškų ir kartu su Kėdainių „Nevėžiu“ I lygoje dalinasi 3–4 vietomis.

Įvarčiai. Per 9 rungtynes „Jonava“ įmušė 16 įvarčių (vid. 1,78). Rezultatyviausiais ekipos nariais yra po 4 kartus pasižymėję Paulius Osauskas ir Kamranas Gulijevas. Pastarasis per rungtynes su Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais atliko „hat–tricką“. 3 įvarčius yra įmušęs Laurynas Stonkus, 2 – Šarūnas Činikas, po 1 – Arnas Paškevičius ir Filipas Vozdroganovas, sykį varžovai („FK Vilnius“) kamuolį į savuosius vartus nukreipė patys.

Kortelės. Nedrausmingiausiu „Jonavos“ žaidėju tikriausiai galima laikyti Lauryną Stonkų. Per 9 rungtynes jis spėjo susirinkti 3 geltonas korteles. Po 2 sykius buvo įspėti Džiugas Raudonius, Lukas Sipavičius, Arnas Paškevičius ir Gytis Vasylius. Komanda per rungtynes surenka vidutiniškai 2,1 geltonos kortelės, bet kol kas nė vienas jos narys nebuvo pašalintas iš aikštės.

Vartininkai. Šį sezoną aikštėje jau spėjo pabuvoti visi trys „Jonavos“ vartininkai. Matas Daškus pasirodė 6 rungtynėse, dėl traumos sykį jį keitęs Andrius Skorupskas rungtyniavo 4 mačuose. O per paskutines rungtynes su „Žalgiriu B“ trenerių sprendimu po keitimo aikštėje pasirodė ir Romas Margelis.

Gynyba. „Jonavos“ gynyba – beveik pavyzdinė. Per 9 turus komanda praleido 4 įvarčius (vid. 0,44). Tik „Šiaulių“ futbolininkai sugebėjo kamuolį į „Jonavos“ vartus pasiųsti daugiau nei 1 kartą. Net 6 mačuose jonaviečiai įvarčio apskritai nepraleido.

Minutės. Vienintelis Džiugas Raudonius šį sezoną visose rungtynėse žaidė nuo pirmo iki paskutinio teisėjo švilpuko. Tad jis I lygoje iš viso jau sužaidė 810 minučių. Taip pat visuose 9 mačuose rungtyniavo Artūras Rocys, Gytis Vasylius, Laurynas Stonkus, Paulius Osauskas, bet šie žaidėjai buvo bent po kartą keičiami.

10 turas. Po pergalės prieš „Žalgirį B“ Jonavos futbolininkai pirmenybėse turi 11 dienų pertrauką. Kitas rungtynes mūsiškiai žais ateinantį šeštadienį, birželio 1 dieną namie su Kauno „Hegelmann Litauen“ komanda. Jai buvo pralaimėta LFF taurės varžybose, tad kitą šeštadienį „Jonava“ sieks revanšo I lygos 10–o turo mače.

Draugiškos. Sportinei formai palaikyti „Jonava“ penktadienį sužais draugiškas rungtynes su svečiais iš Kaliningrado – „Kantina–SŠOR–5“ komanda. Rungtynės Jonavos miesto stadione prasidės 17 val.