FK „Jonava” ekipoje – talentingas saugas iš Anglijos

FK „Jonava” ekipoje – talentingas saugas iš Anglijos

FK „Jonava” ir toliau aktyviai ruošiasi ateinančiam sezonui. Pasirašyta ilgalaikė sutartis su 21-erių saugu iš Anglijos Ismael Fahad. Saugo pozicijos žaidėjas į „Jonavą” atvyko dar sausio pradžioje. Peržiūros laikotarpiu žaidėjas intensyviai treniravosi ir spėjo sužaisti dvejose draugiškose rungtynėse. Fahad paliko labai teigiamą įspūdį komandos treneriams, todėl buvo nuspręstą pasirašyti sutartį.

Ismael Fahad yra žymios Anglijos futbolo akademijos auklėtinis. Savo įgūdžius tobulino Šefildo „United”, o pirmuosius žingsnius, kaip profesionalas, žengė vilkėdamas Bostono „United” ekipos marškinėlius. Saugas po sezono Anglijoje persikėlė rungtyniauti į Norvegiją.

FK „Jonava” sporto direktorius Renato Cecatto mano, jog I. Fahadas gali labai nustebinti.

„Ismael yra labai neįvertintas žaidėjas, turintis milžinišką potencialą. Labai techniškas, agresyviai kovojantis dėl kiekvieno kamuolio, protingai žaidžiantis jaunuolis. Jis jau yra matęs aukšto lygio futbolo, kadangi augo aukšto lygio Anglijos futbolo akademijoje. Manau, kad šį sezoną jis gali daug ką nustebinti.”

Ismael Fahadas pasirašius sutartį buvo labai laimingas. „Esu labai laimingas įrodęs savo vertę ir sulaukęs pasiūlymo iš „Jonavos” komandos. Tai puiki vieta tobulėti ir atsiskleisti. Tikiuosi puikiai pasirodyti asmeniškai, taip padėdamas komandai pasiekti keliamus tikslus.”

FK „Jonava” tęsia draugiškų rungtynių maratoną. Šiandien 19:00 val., Marijampolėje, ARVI arenoje susitiks su svečiais iš Lenkijos - Suvalkų „Wigry” ekipa.