Dar viena naujovė – startuoja naujoji FK „Jonava“ internetinė svetainė!

Dar viena naujovė – startuoja naujoji FK „Jonava“ internetinė svetainė!

Po klubo pavadinimo ir logotipo keitimo FK „Lietava“ pristato dar vieną naujovę. A lygos pirmenybių išvakarėse pradėjo veikti naujoji klubo svetainė www.fkjonava.lt!

Po klubo pavadinimo ir logotipo keitimo FK „Lietava“ pristato dar vieną naujovę. A lygos pirmenybių išvakarėse pradėjo veikti naujoji klubo svetainė www.fkjonava.lt !

Svetainės kūrėja – ilgametę patirtį IT srityje turinti klubo rėmėja UAB „Reception“. Devynerius metus dirbanti įmonė, kurios įkūrėjas ir vadovas yra Marius Gudavičius, teikia visas IT ūkio priežiūros paslaugas: nuo internetinių svetainių kūrimo iki tinklų, serverių, spausdintuvų ir pan. priežiūros.

„Dirbame Jonavoje, bet turime klientų ir kituose šalies miestuose. Remiu ir Jonavos krepšinio klubą, o praėjusiais metais nusprendžiau prisidėti prie augančio „Jonavos“ futbolo klubo. Mūsų miestas turi aukšto lygio komandą, kuri atstovauja Jonavą stipriausiame šalies futbolo čempionate. Klubui būtinai reikėjo naujo veido – modernios svetainės, o man smagu prisidėti, norisi savo miestui ir pačiam klubui padaryti kažką gero“, – sakė M. Gudavičius.

Pasak svetainės kūrėjo, kuriant naująjį klubo puslapį, svarbiausia buvo jį padaryti kuo modernesnį ir patogesnį klubo gerbėjams: aiškiai ir paprastai pateikti informaciją, video medžiagą ir nuotraukas. Puslapyje www.fkjonava.lt galima sužinoti apie praėjusias ir būsimas rungtynes, susipažinti su futbolininkais ir t.t.

„Kūrimo procese diegėme įvairias naujoves. Galutinis vartotojas to nepajus, bet panaudoti modernūs techniniai sprendimai, sukurta aiški ir patogi turinio valdymo sistema. Kadangi šiuo metu dauguma interneto naudotojų naršo naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, daug dėmesio skyrėme mobiliajai puslapio versijai“, – apie svetainės kūrimo procesą kalbėjo UAB „Reception“.

Tikimės, kad naujoji svetainė jums patiks ir bus nuolatos lankoma, o mes stengsimės toliau ją tobulinti!

Daugiau apie klubo rėmėją UAB „Reception“ skaitykite: www.receptionit.lt