Sėkmė Vilniuje atsuko nugarą

„Jonavos“ futbolininkams nedaug trūko, kad nutrauktų sėkmingą „Vilniaus Vyčio“ komandos seriją. Deja, namo jonaviečiai grįžo be taškų, I lygos 27 turo rungtynėse svečiuose varžovams pralaimėję 2:3 (0:1).

Jonavos komandai šiame mače negalėjo padėti susirgęs Kamranas Gulijevas ir patemptų raiščių traumą besigydantis Laurynas Stonkus.

LFF stadione vykusiose rungtynėse pirmą grėsmingą išpuolį surengė šeimininkai, kai Cyrille'as Tchamba pavojingai smūgiavo iš toli. „Jonava“ atsakė tolimu Jono Ulberkio smūgiu – kamuolys taip pat pralėkė greta virpsto.

Pirmame kėlinyje jonaviečiai niekuo nenusileido dėl medalių kovojantiems varžovams bei momentais perimdavo iniciatyvą. Kėlinio viduryje po kampinio galva klastingai smūgiavo Arnas Paškevičius ir „Vilniaus Vyčio“ vartų sargas Ernestas Černiavskis turėjo sunkumų gaudant kamuolį.

Prieš pertrauką Vilniaus komanda atsidūrė priekyje. 38 min. į baudos aikštelę įsiveržęs legionierius iš Ganos Alexas Keyremeh smūgiavo ir stipriai, ir tiksliai.

Keliaudami į rūbinę, „Jonavos“ futbolininkai ragino vienas kitą nenuleisti rankų. Antroji susitikimo dalis prasidėjo mūsiškių dominavimu. 48 min. rezultatą efektingu baudos smūgiu iš daugiau nei 20 metrų atstumo išlygino Jonas Ulberkis – 1:1.

53 min. puikią progą turėjo Arnas Paura, iššokęs vienas prieš vartininką E. Černiavskį, bet pastarasis sugebėjo neutralizuoti pavojų. Po poros minučių atakos smaigalyje atsidūręs Lukas Pangonis smūgiavo visiškai šalia virpsto. Trečias kartas nemelavo: 56 min. progos sulaukęs Titas Aukštuolis nestipriu smūgiu persvėrė rezultatą, pasižymėdamas antrose rungtynėse iš eilės.

Deja, persvara džiaugtis teko neilgai. 59 min. Romas Margelis atrėmė grėsmingą Deivido Malžinsko smūgį, bet po kampinio rezultatą išlygino Mantas Makutunovičius. „Vilniaus Vyčio“ spaudimas vis didėjo ir 80 min. M. Makutunovičius vėl persvėrė rezultatą (3:2), savo komandai pelnydamas pergalingą įvartį.

Jonaviečiai kovojo iki pabaigos ir stengėsi išplėšti bent lygiąsias. Paskutinėmis minutėmis po kampinio galva dar sykį mušė A. Paškevičius, bet „Vilniaus Vyčio“ vartininkas apgynė savo tvirtovę.

Pralaimėjusi „Jonavos“ komanda su 37 taškais liko 7–oje LFF I lygos vietoje. Artimiausias dvejas rungtynes jonaviečiai žais namie: spalio 12 dieną (15 val.) priims Gargždų „Bangą“, o spalio 20 dieną (14 val.) Vilniaus „Riterius B“.

„Jonavos“ sudėtis: R. Margelis, L. Jurevičius, Dž. Raudonius, A. Paškevičius, A. Paura, L. Pangonis, A. Rocys, J. Ulberkis (78 min. S. Sivolovas), Š. Činikas, D. Raulinaitis (46 min. M. Voronko), T. Aukštuolis.

Įspėti – J. Ulberkis (52), A. Paškevičius (71), T. Aukštuolis (90).