Jonavoje surengtas vaikų turnyras „Justo Labučio taurė“

„Jonavos“ klubo organizuotame tradiciniame tarptautiniame berniukų futbolo turnyre „Justo Labučio taurė“ dalyvavo 2008 metų gimimo berniukų komandos iš Kauno, Alytaus, Kėdainių, Garliavos, svečiai iš Kaliningrado ir dvi Jonavos ekipos, kurias treniruoja Vytautas Stanevičius bei Eisvinas Utyra.

Tradiciniu tapęs turnyras skirtas Lietuvos nusipelniusiam treneriui J. Labučiui atminti, kuris per savo karjerą parengė nemažą būrį futbolininkų, atstovavusių įvairioms meistrų komandoms, o du auklėtiniai pasekė jo pėdomis ir taip pat tapo nusipelniusiais Lietuvos treneriais.

Daug metų J. Labutis dirbo su akademinio jaunimo komandomis – „Politechnika“ ir „Atletu“. Viskas, ką dirbo treneris, buvo atliekama nuoširdžiai, panaudojant sukauptas dideles pedagoginio darbo žinias ir patirtį.

Šias savo žinias docentas J. Labutis iki paskutinės dienos perteikė ir Lietuvos treneriams, keliantiems kvalifikaciją trenerių licencijavimo kursuose.

Pereinamąją J. Labučio taurę šiemet iškovojo Alytaus „Dainava“,kuri finale net 6:0 nugalėjo svečius iš Kaliningrado. Mažajame finale FK „Olimpas“ (Kaunas) 3:0 pranoko Garliavos futbolininkus. Jonaviečių komandos užėmė atitinkamai 5 ir 7 vietas.

Visos komandos buvo apdovanotos atminimo taurėmis, geriausi komandų žaidėjai – prizais, prizininkams buvo įteikti atminimo medaliai.