„Jonava“ pralaimėjo „Kupiškiui“

Į LFF I lygos pirmenybes „Jonavos“ futbolininkai po trumpos pertraukos sugrįžo nesėkme.

17 turo rungtynėse jonaviečiai savo stadione 2:3 pralaimėjo „Kupiškio“ komandai.

Į priekį Jonavos komanda išsiveržė pirmo kėlinio viduryje. 23 min. po varžovų žaidimo ranka baudos aikštelėje į „Kupiškio“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Džiugas Raudonius. Bet jau netrukus rezultatas tapo lygus, kai nesėkmingai sužaidė „Jonavos“ vartininkas Andrius Skorupskas.

Sužaidus beveik valandą, 59 min. kupiškiečius į priekį išvedė Arnas Laurenčikas. O 72 min. rezultatas vėl tapo lygus po Arno Paškevičiaus tikslaus smūgio.

Vis tik trimis taškais šiame mače džiaugėsi „Kupiškis“. Pergalę jiems nulėmė Dmitrijaus Kuzmino įvartis, įmuštas 88 min.