Įspūdingame mače nugalėtas „Nevėžis“

LFF I lygos 15 turo rungtynėse „Jonavos“ futbolininkai trečiadienį namie 5:2 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ komandą.

Jonaviečiai šiame mače pademonstravo tvirtą charakterį, du kartus panaikinę varžovų persvarą ir perėmę iniciatyvą.

Pimo kėlinio viduryje „Nevėžį“ į priekį išvedė Rimvydas Lipnevičius. Laurynas Stonkus netrukus (28 min.) rezultatą išlygino, bet 31 min. svečiai atsidūrė priekyje po vieno rezultatyviausių I lygos žaidėjų Evaldo Kugio tikslaus smūgio.

Vis tik dar iki pertraukos „Jonavai“ pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą: 42 min. pasižymėjo Kamranas Gulijevas, o 44 min. įmušė Artūras Rocys – 3:2.

Antrame kėlinyje aikštėje jau dominavo šeimininkai. 57 min. L. Stonkus įmušė antrą savo įvartį, o 62 min. įvarčių sąskaitą atidarė ir Jonas Ulberkis.

Daugiau įvarčių nebuvo pelnyta ir „Jonava“ prieš principinius varžovus šventė pergalę rezultatu 5:2.

Po šio laimėjimo Jonavos komanda surinko 27 taškus ir priartėjo prie trečioje pozicijoje esančio „Nevėžio“ (33 tšk.).

Šeštadienį „Jonavos“ komanda vėl žais namie ir priims pirmenybių autsaiderę Mažeikių „Atmosferos“ ekipą. Tai bus paskutinės rungtynės prieš trijų savaičių pertrauką I lygoje.

„Jonavos“ sudėtis: A. Skorupskas, J. Ulberkis, Dž. Raudonius, A. Paškevičius, M. Voronko, Š. Činikas, K. Gulijevas (66 min. S. Sivolovas), A. Rocys, L. Jurevičius, P. Osauskas, L. Stonkus.