Varžovų legionierių nesulaikiusi „Jonava“ pralaimėjo Alytuje

„Jonavos“ futbolininkai šį sezoną pirmą kartą praleido 4 įvarčius, o tai automatiškai virto pralaimėjimu.

Trečiadienį Jonavos komanda viešėjo Alytuje, kur 1:4 turėjo pripažinti vietos „Dainavos“ pranašumą. Net vakare rungtynės vyko kepinant didesnei nei 30 laipsnių kaitrai, tad teisėjas abiejuose kėliniuose futbolininkams suteikė atsigaivinimo pertraukėlių.

Rungtynės jonaviečiams prasidėjo nesėkmingai. 5 min. po „Dainavos“ atakos nuo virpsto atšokusį kamuolį į vartus nukreipė varžovų legionierius iš Kolumbijos Jose Luisas Balanta.

Pirmame kėlinyje Jonavos futbolininkai epizodiškai perimdavo iniciatyvą ir kamuolio kontrolę, tačiau regzti pavojingas atakas jiems sekėsi sunkiai. Įsimintina proga buvo sukurta 40 min. Tuomet kamuolį perėmęs Kamranas Gulijevas prasiveržė kraštu, bet po jo perdavimo pasižymėti Laurynui Stonkui sutrukdė gynėjai.

Pasiteisino trenerio Eisvino Utyros sprendimas antrame kėlinyje į kovą mesti Filipą Vozdroganovą. Saugas 49 min. iš toli smūgiavo galingai ir tiksliai, o varžovų vartininkas kamuolį palydėjo tik akimis – 1:1.

Deja, alytiškiai greitai susigrąžino pranašumą. 54 min. dar kartą įmušė J. L. Balanta, pasižymėjęs po tautiečio Cuestos Menos perdavimo. 63 min. J. L. Balanta išprovokavo vartininko Andriaus Skorupsko pražangą. 11 m baudinį realizavo „Dainavos“ legionierius iš Ukrainos Kirilo Siličius – 3:1.

„Jonava“ nepasidavė ir ieškojo kelių prie varžovų vartų. Pavojingai smūgiavo K. Gulijevas, bet kamuolį atrėmė „Dainavos“ vartininkas Rokas Kandratavičius. Vis tik šeimininkai sugebėjo dar labiau padidinti savo persvarą. 89 min. įmušė C. Mena ir alytiškiai šventė pergalę rezultatu 4:1.

Po šių rungtynių „Jonava“ LFF I lygoje su 17 taškų išliko 4 vietoje.

Kitas rungtynes mūsų komanda žais ateinantį sekmadienį (birželio 16 d.) namie – priims „Vilniaus Vyčio“ futbolininkus.

„Jonavos“ sudėtis: A. Skorupskas, J. Ulberkis, Dž. Raudonius, A. Paškevičius, L. Sipavičius (70 min. L. Budraitis), S. Sivolovas (46 min. F. Vozdroganovas), G. Vasylius, A. Rocys (73 min. J. Juriakas), K. Gulijevas, P. Osauskas, L. Stonkus.

Įspėti – A. Rocys (1), G. Vasylius (30), L. Sipavičius (68), L. Budraitis (82), R. Margelis (84), J. Juriakas (89), A. Paškevičius (90).