Dž. Raudonius atstovavo Lietuvos jaunimo rinktinei

Praėjusią savaitę „Jonavos“ komandos gynėjas Džiugas Raudonius buvo pakviestas į Lietuvos jaunimo iki 21 metų (U–21) rinktinės treniruočių stovyklą.

Rinktinė vyko į Europos čempionato atrankos rungtynes San Marine, kur jaunieji Lietuvos futbolininkai 3:0 (2:0) nugalėjo šeimininkų ekipą.

19–metis Dž. Raudonius mačui San Marine nebuvo registruotas, tačiau žaidė sekmadienį per draugiškas rungtynes Klaipėdoje su Latvijos jaunimu. Šį mačą lietuviai pralaimėjo 0:2 (0:2), o „Jonavos“ gynėjas aikštėje pasirodė nuo antro kėlinio pradžios, pakeitęs Kiprą Kažukalovą.

„Prastokai pradėjome rungtynes, praleidome greitą įvartį 6 min., vėliau – ir antrą. Manau, latviai demonstravo didesnį norą laimėti ir kovingumą. Tačiau antrame kėlinyje situacija pasikeitė. Tikrai galėjome pasirodyti geriau“, – apie sekmadienio rungtynes kalbėjo Dž. Raudonius.

Tiek jis, tiek visa U–21 rinktinė dar tik susipažįsta su naujojo jaunimo rinktinės trenerio Donato Vencevičiaus darbo filosofija. Jis į šias pareigas buvo paskirtas vasario mėnesį.

„Įspūdžiai iš stovyklos geri. Patiko treniruočių procesas, darbas jame vyko gerai ir sklandžiai“, – sakė „Jonavos“ komandai LFF I lygoje visas 10 rungtynių atstovavęs futbolininkas.

Pirmadienį Dž. Raudonius ketina pailsėti, o antradienį prisijungs prie „Jonavos“ treniruočių proceso. Komanda rengsis trečiadienio dvikovai Alytuje su vietos „Dainava“. Šias rungtynes transliuos Futbolo.tv.