FK „JONAVA“ bendradarbiaus su Jonavos sporto savanoriais

FK „JONAVA“ bendradarbiaus su Jonavos sporto savanoriais

Futbolo klubo „Jonava“ partnerių gretas papildė aktyvų miesto jaunimą vienijanti organizacija – Jonavos sporto savanoriai. Sutarta bendradarbiauti organizuojant sporto renginius, bei renginius, skirtus vietos bendruomenei bei jaunimui.

Viena didžiausių savanorių organizacijų Lietuvoje

„Džiaugiamės, kad Jonavoje yra tiek daug iniciatyvaus jaunimo. Kai sužinojau, kad Jonavos sporto savanoriai vienija per 100 narių, buvau labai maloniai nustebintas. Tai – viena didžiausių tokio pobūdžio organizacijų Lietuvoje“, – džiaugėsi FK „Jonava“ rinkodaros vadovas Mindaugas Gobikas. „Jau netrukus startuosiančiame 2018 m. futbolo sezone, klubo tikslas pritraukti sirgalius į Jonavos stadioną. Tam reikalingi ne vien tik aukšti komandos sportiniai rezultatai. Svarbu ir atsmosfera stadione, aptarnavimas, klubo bendravimas su sirgaliais.“

Galimybė dirbti su aukščiausios lygos klubu

Jonavos sporto savanoriai vienija žmones mylinčius sportą, aktyvų laisvalaikį bei sveiką gyvenimo būdą. Kaip pažymi organizacijos vadovas Arnas Čekanavičius, jo bendraminčiai visada stengiasi tobulėti ir įgauti kuo daugiau renginių organizavimo patirties.

„Kiekvieno renginio puošmena – pavargę, tačiau visada laimingi savanorių veidai. Stengiamės skatinti lyderio savybes, skatiname bendradarbiavimą ir bendravimą tarp žmonių, aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą“, – pagrindinius savanorystės akcentus paminėjo A.Čekavičius.

Jonava – sportiškas miestas. Mieste ir rajone per metus vyksta per 500 sportinių renginių. Jonaviečiai tiek patys aktyviai sportuoja, tiek ir lankosi sporto renginiuose.

„Galimybių save realizuoti turime nemažai. Prie sporto renginių gausos prisideda ir tinkamas miesto valdžios požiūris bei labai gerai išvystyta Jonavos sporto infrastruktūra“, – pažymėjo A.Čekanavičius. „Tačiau galimybė dirbti su aukščiausio lygio futbolo komanda yra labai įdomi. Visgi, tai reprezentacinė miesto komanda, rungtyniaujanti aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje. Tikime, kad komanda kovos dėl prizinių vietų, o mes irgi prie to prisidėsime.“

Patirtis įvairiose renginių vadybos srityse

Be dalyvavimo Lietuvos futbolo A lygos ir Lietuvos futbolo federacijos taurės varžybose, kitos FK „Jonava“ klubo sudėtyje esančios komandos dalyvaus atitinkamuose šalies futbolo čempionatuose. FK „Jonava“ B komanda rungtyniaus Lietuvos futbolo II lygoje. Šiais metais prie klubo prijungtos vaikų futbolo ugdymo grupės varžysis savo amžiaus grupių Lietuvos čempionatuose.

„Vaikų grupėse treniruojasi per 200 įvairaus amžiaus berniukų ir mergaičių. Taigi, šalia maždaug 40-ies rungtynių, kurias namuose sužaidžia mūsų elito ir rezervinė komandos, turime dar gerokai virš 100 rungtynių Jonavoje, kuriose dalyvauja klubo jaunieji sportininkai“, – naujojo sezono pasikeitimus vardijo M.Gobikas. „Reikalinga visos bendruomenės pagalba tam, kad sukurti šiuolaikišką ir patrauklų sporto renginį.“

Šalia sportinių renginių, FK „Jonava“ planuoja renginius, skirtus vietinei bendruomenei. „Sezono eigoje esame suplanavę aplankyti visas Jonavos mokyklas. Norime supažindinti jaunimą su klubo veikla, pakviesti į rungtynes palaikyti savo miesto komandą. Taip pat, organizuosime edukacinį renginį savo sporto bazėje.Turėsime bendrų veiklų su Rukloje dislokuota Mechanizuotaja pėstininkų brigada „Geležinis vilkas“, – pasakojo M.Gobikas. „Šiuose renginiuose kviesime Jonavos sporto savanorius į pagalbą. Esu tikras, kad jiems tai bus puiki patirtis. Apskritai, savanorius matome, kaip lygiaverčius organizacijos kolegas. Šį sezoną jie turės daug galimybių realiai prisidėti prie įvairios sporto vadybos veiklos. Jų darbas tikrai neapsiribos vien tik kamuolių padavinėjimu ar medicininių neštuvų atnešimu į aikštę.

FK ,,Jonava” kviečia visus entuziastingus, smalsius Jonavos bendruomenės narius prisijungti prie komandos organizuojamų renginių, nes tai puiki galimybė pamatyti sportininkų kasdienybę iš arti , įgyti renginių vadybos patirties. Kiekvieno indėlis ir palaikymas labai svarbus, nes tai tiesiogiai įtakoja mūsų klubo rezultatus.

Jei Jūs norite prisijungti prie ,,Jonavos” komandos ir sudalyvauti klubo veikloje, prašome kreiptis el. paštu info@fkjonava.lt.

GALERIJA