FK „Jonava” įvertinta “Jonavos sporto apdovanojimuose 2017”

FK „Jonava” įvertinta “Jonavos sporto apdovanojimuose 2017”

Snieguotą antradienio vakarą, prie Jonavos sporto arenos būriavosi jonaviečiai, miesto svečiai ir daugybė sporto pasaulio atstovų. Arenoje vyko renginys, skirtas pagerbti ir prisiminti geriausius praėjusių metų sportininkus ir įvykius. „Jonavos sporto apdovanojimuose 2017” apsilankė ir FK „Jonava” ekipa.

Renginio metu buvo apdovanoti dešimtys geriausiųjų praėjusių metų Jonavos regiono sportininkų, žiūrovus linksmino Šakių cirko mokyklos auklėtiniai. Pirmasis FK „Jonavos”  atstovas šventėje buvo Laurynas Stonkus. Daugiausia aplodismentų lipdamas ant scenos susilaukė puolėjas, kuriam atiteko individuali nominacija „Už ištikimybę Jonavos futbolui”.  Dar didesnė garbė, buvo priimti šį apdovanojimą iš Ervino, berniuko, kurio istorija yra tikras įkvėpimas visai Jonavos bendruomenei.

Apdovanojimų metu, buvo pagerbta ir visa FK „Jonava” ekipa. Praėjusio sezono metu, komanda pasiekė istorinį rezultatą klubo istorijoje  – Lietuvos futbolo A lygoje užimta 4-toji vieta. Klubo direktorius, Zenonas Kamarūnas, atsiėmė apdovanojimą - „Jonavos futbolo istorinis įvykis”. Atsiimdamas apdovanojimą, direktorius padėkojo už palaikymą praėjusio sezono metu, pakvietė visus sporto gerbėjus į pirmąsias sezono namų rungtynes. Kalbos pabaigoje kreipėsi į Lauryną Stonkų apdovanojusį berniuką Erviną, kuriam pažadėjo, jog jis ir jo visa šeima į visas naujojo sezono rungtynes pateks nemokamai! 

„FK ,,Jonava” yra socialiai atsakinga komanda, kuri visokeriopai prisideda prie Jonavos bendruomenės veiklos. Nuolat rengia susitikimus su jaunimu, dalinasi žiniomis, siekia sudominti sportu ir aktyviu laisvalaikio praleidimo būdu. Esame Jonavos miesto dalis ir mums rūpi kiekvienas bendruomenės narys”, - teigė Z. Kamarūnas.

FK „Jonava” tęsia pasiruošimą sezonui ir sekančias draugiškas rungtynes žais sausio 10-tąją, 12:00 val.  ARVI arenoje, Marijampolėje. Komanda susitiks su FK „Panevėžio” klubu.

Nuotr. autorius: Kęstutis Putelis

 

GALERIJA