Prasidėjo geriausio sezono žaidėjo rinkimai!

Prasidėjo geriausio sezono žaidėjo rinkimai!

Sezonas jau visai eina į pabaigą, tad metas peržvelgti visus metus ir pažiūrėti, kas šiemet vertas geriausio metų žaidėjo titulo. Pristatome jums penkis šiemet sezono išsiskyrusius „Jonavos“ futbolininkus, iš kurių – net trys yra klubo naujokai.

Karolis Šilkaitis. Šiemet klubą sustiprinęs 21 m. vidurio saugas K. Šilkaitis statistikoje pasižymėjo geltonomis ir raudona kortelėmis, tačiau joje nesimato to didžiulio darbo, kurį jis nuveikia vidury aikštės. Techniškas, itin darbštus ir atsakingas, daug juodo ir nematomo darbo padarantis jaunimo (U-21) rinktinės narys neabejotinai prisidėjo prie komandos sėkmingų pasirodymų. Ir jei ne traumos, jo pasirodymas būtų buvęs dar įspūdingesnis.

Maksimas Marusičius. Sezono pradžioje iš Ukrainos atvykęs puolėjas iš karto išsikovojo trenerių pasitikėjimą ir vietą startinėje sudėtyje. Maksui adaptacija ilgai netruko ir jau ketvirtame ture jis savo atvykimą pažymėjo iškart dviem puikiais įvarčiais. Vien ko vertas Makso smūgis per save rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“, ar prisimenate? Sezono viduryje puolėjas kiek pritilo, tačiau sezono gale, kai komandai labiausiai jo reikėjo, jis mušė itin svarbius įvarčius. Be visa to, M. Marusičius atliko ir šešis rezultatyvius perdavimus. Futbolo ekspertai jį gira už aukštą futbolo intelektą ir žaidimo supratimą.

Martynas Dapkus. Dar vienas į „Jonavą“ atvykęs naujokas, kuris iš karto tapo neatskiriama komandos dalimi. Vidurio saugas sudarė puikų tandemą su K. Šilkaičiu, patikimai griovė varžovų atakas, sugebėjo ir pelnyti įvartį. Sezono gale futbolininkas kartu su Luka Peričiumi žaidė vidurio gynėjo pozicijoje, kurioje taip pat puikiai susitvarkė su savo užduotimis. Jo puikų darbą aikštelėje, užsidegimą ir sportinį pyktį pastebėjo ir Lietuvos rinktinės vyr. treneris Edgaras Jankauskas, kuris po pertraukos pakvietė Martyną ginti šalies garbę.

Tadas Eliošius. Šiemet komandos kapitono raištį ryšėjęs Td. Eliošius neabejotinai buvo vienas svarbiausių klubo žaidėjų. Saugas pasižymėjo penkiais įvarčiais, trimis rezultatyviais perdavimais ir, jei ne sezono gale po susidūrimo patirta trauma, šie skaičiai galbūt būtų dar didesni. Kapitonui sezono metu teko žaisti ir puolime, ir gynyboje, tačiau visur jo indėlis buvo svarus ir pastebimas. Tadas nuolatos figūravo tarp geriausių A lygos žaidėjų. Traumą besigydantis futbolininkas sezono pabaigoje priverstas savo komandą palaikyti sėdėdamas tribūnose.

Tautvydas Eliošius. Komandos smegenys – taip galima pristatyti antrą sezoną klube žaidžiantį Tv. Eliošių. Nuo jo prasideda visos komandos atakos, jis valdo visas komandos žaidimo gijas. Nors atakuojantis saugas šiemet įvarčių nepelnė, tačiau po jo perdavimų komandos draugai pelnė penkis įvarčius. Futbolininkas buvo pakviestas ir į nacionalinę vyrų rinktinę, ne kartą buvo rinktas į simbolinį A lygos vienuoliktuką.

balsuoti galima čia: http://fkjonava.lt/geriausio-zaidejo-rinkimai/ 

GALERIJA