M. Čepas: „Tikiuosi, kad mūsų laukia dar daugiau pergalių“

M. Čepas: „Tikiuosi, kad mūsų laukia dar daugiau pergalių“

Po įspūdingiausios sezono pergalės, kai 4:2 (3:1) buvo įveiktas čempiono vardą ginantis Vilniaus „Žalgiris“, „Jonavos“ vyr. treneris Mindaugas Čepas gyrė savo komandos pasirodymą ir parodytą charakterį, tačiau stratego mintyse – pasiruošimas rungtynėms su Marijampolės „Sūduva“.

„Džiaugiamės pergale, tikiuosi mūsų laukia dar ir daugiau įspūdingų pergalių. Rytoj jau ruošimės kitam susitikimui su „Sūduva“. Mano vyrai tikrai puikiai atliko savo darbą, kiekvienas laikėsi žaidybinės drausmės. Turėjome savo rungtynių planą, gynėmės kompaktiškai, išeidinėjome į greitas atakas. Manau, šiandien komanda nusipelnė pergalės. Noriu pasveikinti mūsų gerbėjus, miestą, merą, visus, kurie dėl mūsų pergyvena. Mums visų jų palaikymo prireiks lapkričio 19 dieną paskutinėse sezono rungtynėse, taip ir laukiančiose kitos savaitės rungtynėse“ – po rungtynių kalbėjo M. Čepas

Vyr. treneris sako, kad svarbiu rungtynių momentu tapo komandos koncentracija po antrame kėlinyje gautos raudonos kortelės. 

„Tas momentas, kai Karolis Šilkaitis buvo išvarytas buvo labai svarbus, praleidome įvartį bet labai  svarbu, kad šioje vietoje mes, kaip komanda, nesubyrėjome. Atlikome šiokias tokias korekcijas, išėmėme atakuojančio plano žaidėjus, įleidome Arną Paškevičių. Jis puikiai susidorojo su savo užduotimis, pelnėme įvartį ir išlaikėme teigiamą rezultatą“, – sakė „Jonavos“ strategas.

M. Čepas jau keliose rungtynėse iš eilės nekeičia startinio vienuoliktuko, o šios pergalės ypatingai nesureikšmino, nes jam brangus kiekvienas komandos laimėjimas „Nugalėtojų sudėties niekas nekeičia. Man ši pergalė tokia pat brangi, kaip ir pieš Utenos „Utenį“ ar kitas komanda, neišskirčiau jos“, – sakė futbolo specialistas.

Kitas A lygos rungtynes „Jonava“ lapkričio 15 d. žais išvykoje su čempionato lydere Marijampolės „Sūduva“.