Gerbėjų vėliavos – komandinei dvasiai pakelti

Gerbėjų vėliavos – komandinei dvasiai pakelti

Jau anksčiau išvykose ir namų stadione plevėsuojanti geležinė gulbė atkreipė „Jonavos“ žaidėjų bei gerbėjų žvilgsnius. Paskutinėse A lygos rungtynėse ją papildė dar dvi įspūdingos vėliavos, kuriomis ištikimiausiai fanai nori pakelti komandos dvasią.

Idėją sukurti ir taip išreikšti savo palaikymą komandai sugalvojo ilgametis „Jonavos“ gerbėjas Viktoras, kartu su žmona Audrone nepraleidžiantis nė vienerių rungtynių, važiuojantis į komandos išvykas.

„Apie gulbės vėliavą galvojau seniai, buvau kelis variantus pats padaręs. Norėjau iš Jonavos herbo padaryti kitokį, įdomesnį variantą. Dailininkės Aušros Mačiulytės paprašiau sukurti išskirtinį herbo variantą su griaučiais, nesinorėjo daryti standartinio herbo. Dailininkė net ėjo į vieną muziejų, pasižiūrėti kaip atrodo gulbės skeletas, pagal jį ir nupiešė pirmąją vėliavą. Tai yra tikslus šio paukščio skeleto piešinys“, – sakė Viktoras.

Po pirmosios gulbės klubo fanas sugalvojo, kad stadione turi plevėsuoti dar dvi vėliavos: kaukolė su sparnais ir britų grupės „Iron Maiden“ singlo viršelio herojus Eddie, nešantis kovoje suplėšytą „Jonavos“ vėliavą. „Naudojau klubo spalvas: mėlyną, žydrą ir baltą. Iš pradžių buvo viena kaukolė, paskui, pagaminus jau dvi vėliavas, žmona paprašė padaryti ir jai vieną. Norime kiek įmanoma iš mūsų pusės pakelti ekipai komandinę, kovinę dvasią. Tikimės, kad tą padarome bent maža dalele“, – vylėsi vienas ištikimiausių klubo fanų.

Viktoras jau pats nepamena, nuo kada pradėjo palaikyti klubą „Tada komanda dar žaidė stadione už Neries, gal tai buvo aštunto dešimtmečio pradžia. Nuo vaikystės ėjau į visas futbolo rungtynes, pats lankiau treniruotes“, – prisiminė gerbėjas.

Šiuo metu šeštoje A lygos vietoje žengianti „Jonava“ ruošiasi svarbiausioms sezono kovoms ir sieks užsitikrinti patekimą į penktą ratą. „Yra dabar kaip yra, bet reikia viską atiduoti ir eiti iki galo. Manau, šiuo metu futbolininkai turi jausti kuo mažesnį psichologinį spaudimą, nereikia ant jų užkrauti lūkesčių, kaip buvo sezono pradžioje. Noriu, kad jie eitų ir žaistų dėl savęs, žiūrovų, jaustų malonumą aikštėje. Daug naujų žmonių, trūksta susižaidimo. Reikia tokiems dalykams laiko, pvz., Marijampolės „Sūduva“ to, ką turi dabar, siekė daugelį metų, žingsnis po žingsnio. Mes A lygoje – tik antrą sezoną, manau, mums reikia įsitvirtinti kaip stipriam vidutiniokui ir toliau stipriai dirbti. Vaikinams linkiu užsivesti, o visiems gerbėjams – ateiti palaikyti, nes norėtųsi daugiau žmonių matyti stadione“, – kalbėjo Viktoras.

Šį šeštadienį Latvijoje klubas sužais draugiškas rungtynes su „Jelgava“, o po rinktinių pertraukos, spalio 14 d. lauks išvyka į Uteną, kur lauks svarbi akistata su „Uteniu“.

GALERIJA