M. Čepas ir M. Žučikovas: „Kad pasiektume pergalę, mums reikia dar daugiau“

Po pralaimėjo 1:3 (1:1) „Trakų“ ekipai, vyr. treneris Mindaugas Čepas ir gynėjas Maksimas Žučikovas sakė, kad lemiamu rungtynių lūžiu tapo pirmo kėlinio pabaigoje praleistas įvartis.

„Turėjome savo planą, buvome pakankamai pasiruošę rungtynėms. Žinojome jų stipriąsias ir silpnąsias vietas, kaip varžovai mėgsta žaisti su kamuoliu ir didžioji dalis žaidėjų žaidžia varžovų aikštės pusėje. Turėdami greitus žaidėjus, norėjome išnaudoti atsivėrusias tuščias erdves, pasitikti juos nuo centro ir eiti į kontratakas. Pradžia buvo gera, pirmaudami turėjome dar 4-5 progas, bet tikriausiai mums reikia dar daugiau, kad pasiektume pergalę. Po antro įvarčio komanda nuleido rankas ir anksčiau laiko pagalvojo, kad rungtynės pasibaigė. Klaidos aikštės viduryje, prarasti kamuoliai, žaidėjų neadekvatūs sprendimai. Šiandien liūdime, o rytoj vėl pradedame darbus ir ruošiamės rungtynėms su „Atlantu“, – po rungtynių kalbėjo M. Čepas.

Pertraukos metu klubą papildęs gynėjas iš Ukrainos M. Žučikovas teigė, kad reikėjo išnaudoti pirmame kėlinyje susikurtus šansus. „Pirmame kėlinyje turėjome du šimtaprocentinius šansus, jei būtume juos išnaudoję, rungtynės būtų pakrypusios visaip kitaip. Įmušę įvartį atsitraukėme atgal, manau, mums reikėjo dar atsilaikyti pirmoje rungtynių dalyje, bet likus kelioms minutėms iki švilpuko praleidome įvartį. Dėl antrame kėlinyje praleistų įvarčių patys esame kalti, trečią įvartį beveik patys ir įsimušėme, nėra ko kaltinti. „Trakai“ buvo tik grįžę iš Makedonijos, reikėjo mums tai išnaudoti. Nuotaikos, žinoma, liūdnos, per trejas rungtynes iškovojome tik vieną tašką, manau, galime geriau“, – sakė klubo gynėjas.

Kitas A lygos rungtynes „Jonava“ žais uostamiestyje, kur rugpjūčio 10 d. susitiks su Klaipėdos „Atlantu“.