Po rinktinių pertraukos į čempionatą komandos grįžo vangiai (turo apžvalga)

Po rinktinių pertraukos į čempionatą komandos grįžo vangiai (turo apžvalga)

Nedidelę pertrauką čempionate geriausia išnaudojo į pergalių kelią sugrįžęs čempionas.

Penki. Po rinktinių pertraukos komandų atakos režimas liko neįjungtas. Vienintelio „Žalgirio“ puolimo linija pasižymėjo tris kartus. Kitos septynios lygos komandos drauge surinko vos 2 įvarčius, pakartodamos turo ne rezultatyvumo rekordą.

Kuklūs. Riteriai ir toliau demonstruoja geras manieras, iš svečių ir toliau sugrįždami be pergalės. Tokiu „pasiekimu“ lygoje gali pasigirti tik vos vieną sykį laimėjęs „Kauno Žalgiris“. Kitos ekipos tris taškus į namus parvežė bent kartą.

Neišlipa. Klaipėdos „Atlantas“ čempionui neprilygo, tik labiau pagilindamas duobę, į kurią uostamiesčio klubas įkrito dar II rato pradžioje. Komandos sąskaitoje – jau septynių rungtynių be pergalės serija.

Vienintelis. Ture pergalę iškovojo tik „Žalgiris“, kitos trejos rungtynės baigėsi lygiosiomis. Tuo pasinaudojęs čempionas turnyro lentelėje atotrūkį padidino iki 8 taškų.

Savanoris. „Nežinau kas. Eisiu gal aš mušti įvarčius“, – šyptelėjo „Atlanto“ treneris Rimantas Žvingilas, svarstydamas galimas opcijas puolime po Andrejaus Paniukovo, rezultatyviausio lygos futbolininko, išvykimą į Rusiją.

Pagaliau. Tik šiame ture aikštėje pasirodė didžiausia A lygos žvaigždė - „Žalgirio“ legionierius Mahamane’as Traore. Dar kovoje dėl Supertaurės traumą patyręs legionierius iš Malio debiutavo A lygoje 80-ą rungtynių prieš „Atlantą“ minutę.

Netektys. Žalgirietis Linas Klimavičius, trakiškis Aleksandras Byčenokas, jonaviečiai Julius Aleksandravičius ir Artūras Rocys , klaipėdietis Andrius Bartkus buvo priversti palikti aikštę dėl traumų. Ypač nepasisekė „Atlanto“ kapitonui, kuriam, tikėtina, plyšo kelio raiščiai. Tokia diagnozė saugui greičiausiai reikštų sezono pabaigą.

Neužtruko. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs uteniškis Edvinas Baniulis ją paliko neišgirdęs finalinio švilpuko. Puolėjas stumtelėjo varžovą į nugarą tiksint arbitro kompensuoto laiko minutėms ir už savo pastangas išvydo raudoną kortelę.

Nesismulkina. „Žalgirio“ puolėjas Darvydas Šernas pasivijo rezultatyviausią komandos žaidėją Elivelto, įmušusį 8 sykius, šiame ture pasižymėdamas du kartus. Visus savo įvarčius jis pelnė vos per trejas rungtynes – du hetrikai ir dublis. Vienu įvarčiu rungtynėse D.Šernas nepasitenkina.

Sausra. Prie daugiausiai įvarčių lygoje praleidusio „Kauno Žalgirio“ vartų sausa jau antras rungtynes iš eilės. Iki tol kauniečiams kamuolio iš tinklo išimti nereikėjo tik vieną sykį.

Nepatenkintas. Prie „Utenio“ vairo stojęs Davidas Campana buvo nusivylęs komandos žaidimu savo žiūrovų akivaizdoje. Pasak trenerio, žaidėjams trūko ambicijų ir pastangų. To rezultatas – trečiosios uteniškių lygiosios per ketverias paskutines rungtynes.