„Jonavos“ futbolininkai vaikus skatino vasarą praleisti aktyviai

„Jonavos“ futbolininkai vaikus skatino vasarą praleisti aktyviai

Po rinktinių pertraukos A lygos kovoms besiruošiantys „Jonavos“ futbolininkai rado laiko apsilankyti miesto vaikų vasaros stovykloje, kurioje mažuosius atostogautojus paskatino šiuo metų laiku nepamiršti sporto ir judėjimo.

„Jonavos“ treneris Eisvinas Utyra ir komandos futbolininkai su vaikais pirmadienio pavakare po treniruotės susitiko Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro (VLC) organizuojamoje kasmetėje vasaros dienos stovykloje. Čia žaidėjai su vaikais atliko apšilimo pratimus, kartu pasimankštino, o vėliau sužaidė ir draugiškas rungtynes, kuriose buvo užfiksuotas netikėtas rezultatas.

„Šiandien viskas sekėsi mums puikiai, vaikai, kurie iš pradžių buvo kiek nedrąsūs, vėliau įsidrąsino ir net sugebėjo prieš mus laimėti rungtynes rezultatu 4:2. Norime, kad vaikai vasaros metu neužmirštų sporto ir futbolo ir ypač mūsų „Jonavos“ klubo. Labai kviečiu atvykti žiūrėti mūsų rungtynių, taip pat skatiname visus – berniukus ir mergaites – lankyti futbolo treniruotes, nes ši sporto šaka turi būti nr. 1 mūsų mieste. Ačiū už kvietimą, labai smagi stovykla“, – po susitikimo gerų emocijų neslėpė E. Utyra.

Daugiausiai įvarčių įmušęs VLC žaidėjas buvo apdovanotas specialiu klubo prizu. Šis susitikimas vaikams sukėlė nepamirštamų akimirkų bei įspūdžių.

„Ši stovykla skirta ir padūkusiems, linksmiems, ir ramesniems vaikučiams. Stovyklos metu vyksta įvairūs meniniai, sportiniai užsiėmimai, dalyvaujame įvairiose veiklose. Užsiėmimų metu norime padėti vaikams turiningai praleisti vasaros atostogas, atskleisti savo gebėjimus, išmokyti siekti svajonių ir tikslų, įgyti atsakomybės. Šiame technologijų amžiuje svarbūs ir sveiko gyvenimo įgūdžiai, todėl šiandien pasikvietėme „Jonavos“ futbolininkus, kad jie papasakotų daugiau apie klubą, sporto naudą bei paskatintų vaikus sportuoti bei aktyviai leisti laisvalaikį“, – sakė viena iš stovyklos vadovių, VLC kultūros vadybininkė Greta Teišerskytė.

Šiuo metu „Jonavos“ žaidėjai ruošiasi birželio 15 d. išvykai į Marijampolę, kur bus žaidžiamas A lygos XV turo susitikimas su vietos „Sūduvos“ ekipa.

Ačiū Arvidui Šimuliui už nuotraukas!

GALERIJA