Pirmą įvartį pelnęs E. Makarovas: „Jausmas – tikrai puikus“

Pirmą įvartį pelnęs E. Makarovas: „Jausmas – tikrai puikus“

Lietuvos futbolo (LFF) taurės antro etapo rungtynėse pergalę 2:1 (2:0) prieš Kybartų „Sveikatos“ ekipą padėjo iškovoti debiutinis Edgaro Makarovo įvartis. Ekipos treneris Mindaugas Čepas gyrė Kybartų „Sveikatos“ charakterį ir džiaugėsi patekimu į kitą etapą.

„Džiaugiamės patekimu į kitą etapą, vaikinai įvykdė tai, ko mes jų prašėme. Norėčiau visų trenerių vardu padėkoti komandai už įdėtas pastangas. Turėjome ir gerų, ir prastesnių akimirkų, o Kybartai šiandien parodė charakterį, kai pralaimėdami 2:0 toliau kabinosi, žaidė, bandė regzti kontratakas. Mes šiek tiek apsnūdome ir tada praleidome varžovų įvartį. Turėjome daug progų, bet pagrindinis dalykas buvo patekti į kitą taurės etapą, tą šiandien ir padarėme. Davėme pasireikšti mažiau žaidimo A lygoje gavusiems žaidėjams, jie tikrai gerai atrodė. Dabar visos komandos mintys sukasi apie trečiadienį“, – po pergalės Kybartuose kalbėjo „Jonavos“ treneris.

Šios rungtynės ypatingomis tapo E. Makarovui, kuris savo debiutinį įvartį klube pelnė 41 min., kai pasinaudojo varžovų klaida.

„Treneris prieš rungtynes akcentavo, kad varžovą visada reikia vertinti, pirmosiomis minutėmis tai galbūt nelabai pavyko, bet paskui susiėmėme, pelnėme du įvarčius. Pavyko pasižymėti ir man, kai varžovų vidurio gynėjas blogai atmušė kamuolį, o aš pasinaudojau situacija. Jausmas pelnyti pirmą įvartį yra tiesiog puikus. Antrame kėlinyje gal šiek teik pritrūko koncentracijos, praleidome įvartį, kurio praleisti neturėjome. Apibendrinus šias rungtynes, manau, galėjome ir geriau, turėjome daug progų, bet jų nerealizavome. Džiaugiuosi, kad šiandien treneriai manimi pasitikėjo ir suteikė šansą “, – kalbėjo antro įvarčio autorius.

Trečiadienį (gegužės 31 d.) namuose „Jonavos“ laukia A lygos susitikimas su Kauno „Stumbru“.