Į kova dėl medalių sugrįžo „Trakai“ (XI turo apžvalga)

Į kova dėl medalių sugrįžo „Trakai“ (XI turo apžvalga)

Pergales iškovoję Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“ įtvirtino savo pozicijas turnyro lentelėje.

Prasiveržė. Pusantro rato kažkur įkalinta ir išspausdavusi daugiausiai vieną įvartį „Trakų“ puolimo upė pagaliau išsilaisvino ir keturių tikslių smūgių potvynyje nuskandino ne bet ką, o vieną iš konkurentų kovoje dėl medalių Klaipėdos „Atlantą“.

Pašalinti. Net trejose iš keturių turo rungtynių arbitrams teko iš kišenės traukti raudonas korteles. Finalinio švilpuko nesulaukė net du žaidėjai Jonavoje – vietos atstovas Artūras Rocys bei žalgirietis Serge’as Nyuiadzi, dar iki pertraukos į rūbinę iškeliavo „Kauno Žalgirio“ saugas Aurimas Raginis. Arti Edgaro Kloniūno I turo „rekordo“  (10 minučių) buvo klaipėdietis Dovydas Norvilas, pakilęs nuo suolo ir raudoną kortelę užsidirbęs vos per 11 minučių.

Tribūnose. „Jonavos“ vyr. treneris Donatas Vencevičius dvikovą su čempionu užbaigė drauge su žiūrovais. Nepatenkintas teisėjo sprendimais jis savo nuomone apie tai išsakė pernelyg emocingai ir buvo pašalintas nuo atsarginių suolo.

Nuostoliai. Jonaviškiai Andrejus Čuchlejus bei Klaudijus Upstas, uteniškis Rokas Štrausas, Kauno „Stumbro“ puolėjas Nasro Boucharebas, riteris Vaidotas Šilėnas – komandų treneriams teks pasukti galvas, kamšant šias atsivėrusias skyles starto sudėtyse.

Atsisveikino. Po turo buvo oficialiai paskelbta, kad „Trakuose“ neberungtyniaus puolėjas Tadas Labukas, o „Kauno Žalgiris“ atsisakė net trijų žaidėjų paslaugų. Jei legionierius iš Graikijos Anestis Karakostas ir Rokas Sikorskis registruoti paskutinėms rungtynėms nebuvo, tai Donatas Stulga su lyga atsisveikino sužaisdamas 10 minučių Kauno derbyje.

Išplėšė. Jei lygos rungtynėse vyksta pridėto laiko drama, tai didelė tikimybė, kad joje dalyvauja Marijampolės „Sūduva“. Sezono starte paskutinio varžovų smūgio dėka praradusi pergalę, Suvalkijos komanda šįkart buvo lydima Pauliumi Janušausku pasivadinusios fortūnos ir į kišenę įsidėjo tris traškus.

Rezultatyviausias. 13 – tiek įvarčių per vieną turą šiame čempionate įmušta dar nebuvo.

Sugrįžimas. „Kauno Žalgiris“ S.Dariaus ir S.Girėno stadione jau buvo žaidęs, tuo tarpu „Stumbrui“ tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės didžiausiame šalies stadione. Premjera pavyko – laimėtas Kauno derbis.

Distancija. Kurį laiką drauge su „Sūduva“ čempionui į nugarą kvėpuoti bandęs „Atlantas“ trijų rungtynių atkarpoje, per kurią teko sužaisti su visai konkurentais į titulą, surinko vos 1 tašką. To rezultatas – daugiau nei vienos pergalės atstumas iki antrosios vietos bei šalia atsidūrę vicečempionai „Trakai“.

Maldos. Pasak čempionato autsaiderių vyr. trenerio Laimio Bičkausko, norint nutraukti nesėkmių seriją, „Kauno Žalgiriui“ gali tekti užsukti į bažnyčią ir paprašyti pagalbos iš aukštesnių jėgų.

Nesustabdomas. Vilniaus „Žalgiris“ nesustoja nei akimirkai. Čempionato lyderių pergalių serija išaugo iki 9 iš eilės laimėtų rungtynių.

alyga.lt