„Jonava B“ nusileido Vilniaus „Paneriui“

II lygos Pietų zonoje žaidžianti „Jonavos B“ ekipa antrame ture 3:1 (2:0) turėjo pripažinti Vilniaus „Panerio“ pranašumą.

Labiau patyrę ir praeityje garsių futbolo žaidėjų turintis „Panerys“ pasinaudojo jonaviškių gynybos klaidomis, kai  5 min. į savo vartus įsimušė Rokas Stupuras. Netrukus 18 min. po reido dešiniuoju aikštės kraštu vilniečių žaidėjas  Aurimas Tamaliūnas rezultatą padvigubino. Jonaviškiai turėjo keletą pavojingų progų, kai galva iš arti bandė smūgiuoti Arnas Paškevičius, visgi jam pasižymėti nepavyko.

Po pertraukos grįžę jaunieji „Jonavos B“ futbolininkai atliko rokiruotes sudėtyje ir antrą kėlinį pradėjo daug geriau bei stengėsi lyginti rezultatą. 71 min. prieš A. Paškevičių baudos aikštelėje prasižengė „Penerio“ gynėjai ir 11 m. baudinio stojo mušti Gytis Vasylius. Kapitonas neklydo ir pelnė savo antrą įvartį. Svečiai toliau bandė atakuoti, visgi 87 min. dar kartą kamuolį į vartus pasiuntė A. Tamaliūnas ir rungtynės baigėsi vilniečių pergale 3:1. Šiose rungtynėse debiutavo naujasis klubo narys vartininkas Povilas Valinčius.

Po dviejų turų Pietų zonoje „Jonava B“ su vienu tašku yra šeštoje vietoje, „Panerys“ pakilo į ketvirtą, pirmauja abi pergales iškovoję „Kauno Žalgiris B“ ir NFA.

„Jonava 2“ sudėtis: Povilas Valinčius, Arnas Paškevičius, Rokas Pranas Stupuras (nuo 84 min. Karolis Leonavičius), Arnas Čičinskas, Martynas Lapinska, Edvinas Pankevič, Rokas Smilingas, Gytis Vasylius, Edgaras Makarovas, Arnetas Čekanavičius, Saulius Sivolovas (nuo 69 min. Liutauras Autukas).