D. Vencevičius ir J. Aleksandravičius: „Trūko agresyvumo ir aštrumo“

D. Vencevičius ir J. Aleksandravičius: „Trūko agresyvumo ir aštrumo“

Po pralaimėjimo Kauno „Stumbrui“ 0:1 (0:1) „Jonavos“ ekipos vyr. treneris Donatas Vencevičius liko itin nusivylęs pirmu kėliniu, o gynėjas Julius Aleksandravičius paminėjo agresyvumo ir aštrumo stoką.

„Tai jau trečias pralaimėjimas iš eilės, ir tai tikrai nedžiugina. Pirmame šių rungtynių kėlinyje mes pralaimėjome viską, ką galima futbole pralaimėti – ir noru, ir dvikovomis. Antras kėlinys buvo truputį geresnis, bet to neužteko. Žinojome „Stumbro“ stipriąsias puses, komanda tikrai nebloga. Šiose rungtynėse ji neturėjo tiek gerų momentų, kiek anksčiau, bet sėkmė nuo mūsų nusisuko ir praleidome tokį įvartį. Taigi, noriu pasveikinti „Stumbrą“ su pergale“, – po susitikimo kalbėjo ekipos vyr. strategas.

Agresyvumo ir aštrumo trūkumas buvo vienas iš pralaimėjimo faktorių. Taip mano gynėjas J. Aleksandravičius. „Pirmame kėlinyje vėl buvome susikaustę, trūko agresyvumo ir aštrumo, sunkiai ėjome į atakas ir kūrėme progas. Per pertrauką pasišnekėjome rūbinėje, kad reikia keisti žaidimą, eiti į priekį ir lyginti rezultatą, bet tas mums vėl nelabai pavyko. Stengėmės, ėjome, bet galbūt trūko to paskutinio tikslaus perdavimo. Toks jau būna tas futbolas“, – po rungtynių sakė klubo gynėjas.

„Jonava“ (6 taškai) toliau išlieka šeštoje A lygos vietoje, tačiau ši pozicija, pasak klubo futbolininko, neatspindi viso komandos pajėgumo. „Pirmame rate galėjome pasirodyti daug geriau. Praradome taškus ten, kur galėjome pasiimti. Šešta vieta ir šeši taškai neatspindi mūsų pajėgumo. Tikrai galime žaisti geriau. Padarysime išvadas, treniruosimės, tobulėsime ir antrame rate ketiname rodyti geresnį žaidimą bei įrodyti, kad esame vertesni aukštesnės pozicijos“, – ryžtingai kalbėjo J. Aleksandravičius.

Antrą A lygos ratą jonaviškiai kitą savaitę pradės Vilniuje. Balandžio 26 d. LFF stadione juos priims „Trakų“ klubas.