M. Marusičius: „Savo žaidimą atradome tik antroje rungtynių pusėje”

M. Marusičius: „Savo žaidimą atradome tik antroje rungtynių pusėje”

Po trečių iš eilės lygiųjų Visagine, kur 1:1 (1:1) sužaista su praėjusiame ture čempionus įveikusiu Utenos „Uteniu“, „Jonavos“ žaidėjai ir treneriai pažymėjo, kad ekipa sužaidė du skirtingus kėlinius.

„Jonavos“ klubo naujokas iš Ukrainos Maksimas Marusičius, kuris atliko rezultatyvų perdavimą įvartį pelniusiam Tomui Salamanavičiui, liko nusivylęs rezultatu. „Nesu patenkintas lygiosiomis. Šiandien turėjome pasiimti savo tris taškus, o ne vieną. Kitose rungtynėse stengsimės pagaliau iškovoti pergalę“, – kalbėjo pirmą kartą startinėje sudėtyje debiutavęs ukrainietis.

Puolėjo teigimu, savo žaidimą jo komanda pradėjo rodyti tik antroje rungtynių pusėje. „Rungtynių pradžioje nesisekė, negalėjome rasti savo žaidimo. Varžovai nuolatos mus spaudė aikštėje, nedavė laisvės, dėl to mums buvo sunku ką nors parodyti. Vėliau, antroje rungtynių dalyje, susikaupėme ir pradėjome rodyti savo žaidimą. Uteniškiai atidavė mums aikštę, buvo mažiau spaudimo. Pradėjome agresyviau žaisti, susikūrėme kelis šansus, bet, deja, jais nepasinaudojome. Aš pats turėjau dvi neblogas progas“, – pasakojo M. Marusičius.

Klubo vyr. treneris Donatas Vencevičius pažymėjo, kad šiose rungtynėse „Utenis“ nenustebino, jonaviškiai ir tikėjosi atkaklios kovos. „Važiavome pas rimtą priešininką, kuris po pergalės buvo kupinas teigiamų emocijų, tad mes buvome rimtai nusiteikę kovai. Norėjosi pergalės, bet lygiosios išvykoje – gal ir neblogai“, – po rungtynių kalbėjo ekipos vyr. strategas.

Futbolo specialistas pažymėjo, kad šiose rungtynėse jo komanda sužaidė du skirtingus kėlinius. „Buvo du skirtingi kėliniai. Pirmą žaidimas nesidėliojo, buvo daug techninio broko, atrodėme kaip sukaustyti. Antrame kėlinyje vaikinai nusiramino, susikūrėme keletą realių progų įvarčiui pasiekti, bet, deja, 1:1. Truputį neramina standarinės situacijos, nes iš keturių praleistų įvarčių tris praleidome po standartinių padėčių“, – teigė D. Vencevičius.

A lygoje dėl Lietuvos vyrų ir jaunimo rinktinių kovų dvi savaites bus skelbiama pertrauka. Jos metu „Jonavos“ futbolininkai įprastai treniruosis ir ruošis balandžio 1 d. įvyksiančiai ketvirto turo dvikovai su taškų neturinčiu „Kauno Žalgiriu“.