Lygiųjų serija pratęsta ir su „Uteniu“

Paskutinėse A lygos trečio turo rungtynėse du skirtingus kėlinius sužaidusi „Jonavos“ ekipa pratęsė lygiųjų seriją. Šį kartą Visagine 1:1 (1:1) sužaista su Utenos „Uteniu“.

„Utenis“ 1 – 1 „Jonava“

17‘ [1:0] J. Marozas

35‘ [1:1] T. Salamanavičius

Namų rungtynes žaidęs Utenos „Utenis“ šiek tiek geriau pradėjo pirmą šių klubų susitikimą šiųmečiame sezone. Pirmą pavojingą uteniškių ataką atrėmė Karolis Salikas, tačiau vartininkas negalėjo padėti savo komandai 17 min., kai po kampinio įvartį galva įmušė Jevgenijus Marozas. Po įvarčio šeimininkai laikė iniciatyvą savo rankose, o K. Salikui vėl teko padirbėti atmušant pavojingus varžovų smūgius. Įpusėjus kėliniui, į baudos aikštelę įsiveržęs Maksimas Marusičius perdavė kamuolį Tadui Eliošiui, tačiau jo bandymą atrėmė „Utenio“ vartų sargas. Visgi po kelių minučių svečiai galėjo džiaugtis išlyginę rezultatą. Įspūdingą reidą daugiau nei nuo pusės aikštės atlikęs legionierius iš Ukrainos M. Marusičius dešiniuoju kraštu perdavė kamuolį į baudos aikštelę įsiveržusiam Tomui Salamanavičiui, kuris užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus. Vėliau ukrainietis pats turėjo progą pasižymėti, bet smūgis nebuvo toks stiprus ir Dejanas Garača apsaugojo savo vartus.

Antrame kėlinyje „Jonava“ atrodė daug šviežiau ir po truputį perėmė žaidimo kontrolę. „Utenis“ antros rungtynių dalies pradžioje turėjo keletą progų, tačiau vasarą „Jonavos“ peržiūroje dalyvavusio Takuyai Matsunagai smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, dar vieną J. Marozo bandymą atrėmė K. Salikas. Vykstant atkakliai ir kietai kovai, kuri neretai baigdavosi pražangomis, persverti rezultatą vėl pabandė iš dešinio krašto smūgiavęs T. Salamanavičius. Vėliau jis ne be varžovų pagalbos griuvo baudos aikštelėje, bet teisėjas pražangos neužfiksavo. Tolimą šūvį į vartų vidurį paleido Martynas Dapkus, tačiau D. Garača buvo savo vietoje. Kėliniui besibaigiant, „Jonava“ degė noru persverti rezultatą: tolimais smūgiais laimę pabandė Td. Eliošius ir T. Salamanavičius, aikštės viduryje kamuolį perėmė Andrejus Čuchlejus, tačiau jo perdavimą gavusiam M. Marusičiui buvo užfiksuota nuošalė, o teisėjo švilpukas paskelbė trečias iš eilės jonaviškių lygiąsias.

Po trijų turų „Jonava“ su 3 taškais išlieka šeštoje A lygos lentelės vietoje, tašku daugiau turintis „Utenis“ yra penktas, o lentelės viršuje rikiuojasi po 6 taškus turintys Klaipėdos „Atlantas“ ir Vilniaus „Žalgiris“.

„Jonavos“ startinė sudėtis: K. Salikas, B. Spietinis, E. Zhenerau, V. Barinovas, A. Rocys (46 min. – A. Čuchlejus), M. Dapkus, Tv. Eliošius (87 min. – L. Stonkus), K. Šilkaitis, Td. Eliošius, T. Salamanavičius (79 min. – D. Makaradze) ir M. Marusičius.